Galeria

Placówka

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki: sala zabaw ruchowych, sala Montessori, sala „Snu”, łazienka dzieci, ogródek.

Zajęcia

Nasze Maluszki uwielbiają odkrywać świat dźwięków, uczestniczyć w zajęciach plastycznych, tworzyć swoje pierwsze dzieła z gliny.

Wizyty gości

Weterynarz Kaja Wojtasik podbiła serca naszych podopiecznych przynosząc im prawdziwe żółwie i snując opowieści na ich temat. Nauczyciel Dramy mgr Anna Bojara grała dla nas magiczną muzykę na pile. Patrycja Karolak wprowadziła dzieci w świat gliny i jeszcze długo po tym, jak warsztaty się skończyły dzieci pracowały z gliną.

Imprezy okolicznościowe

Haloween, X-mas Party, Karnawał, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Dzień Mamy, Dzień Taty.

Celebrowanie urodzin

Solenizant, który obchodzi danego dnia urodziny obchodzi słońce (urodzinową świeczkę w środku „Circle Time”) z globusem w ręku tyle razy ile ma lat. Dziecko obchodzi cały okrąg , który się mieści u nas w Montessori Room. Symbolizuje to 12 miesięczną wędrówkę Ziemi wokół Słońca.... Nasza zapalona świeca na torciku, jest symbolem światła-Słońca. Na koniec tradycyjnie dziecko może zgasić świecę i pomyśleć życzenie:) Dodatkowo Solenizant ma piękną koronę na głowie i zasiada na tronie. Nauczyciel przygotowuje na ten dzień specjalną „Time Line”- są to zdjęcia dziecka ułożone chronologicznie. Wspólnie rozmawiamy jak dziecko zmienia się/ dorasta w miarę upływającego czasu. To wyjątkowy dzień…dla każdego :-)

cofnij

Copyright © 2018 United Toddlers MONTESSORI PROGRAM

Projekt i wykonanie: POGOTOWIE INTERNETOWE